Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším dnem v tvém životě.

Duben 2009

Milan Baroš-tapeta

30. dubna 2009 v 22:09 | Eragona |  Fotbal
http://www.bet-tip.com/wallpapers/baros%20milan/Milan_Baros.jpg


Naruto Fan Flash 2

30. dubna 2009 v 21:15 | Eragona |  Flashe

Kiba Inuzuka

30. dubna 2009 v 21:13 | Eragona |  K

http://www.imux.dk/uploads/1207412514659909KibaAkamaru.jpg

Kiba Inuzuka

Inuzuka Kiba patří do týmu 8, další členové jsou Hyuuga Hinata a Aburame Shino. Jejich senseiem je Yuuhi Kurenai. Kiba je hlasitý a akční Genin. pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken (Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe. Je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho ninja technik.
Kiba, ale i další členové jeho týmu, Hinata a Shino, jsou velmi dobří ve stopování a technikách přežití. Mezi nimi jsou velmi dobré přátelské vztahy. Kiba se o Hinatu stará jako její starší bratr. Celý tým spolu tráví spoustu času, protože mají záliby, které jim to dovolují. Kiba cvičí Akamaru, Hinata trhá květiny a Shino sbírá brouky.
Překlad jména:
Jméno "Inuzuka" znamená "dům psů", patří ke klanu, který byl jeden z nejsilnějších v japonské prefektuře Chiba během období Edo. Jsou známí jako "Psí bojovníci" a uctívají Inu ("pes"). Jméno "Inuzuka" také pochází z Hakkenden, románu o psu samurajovi. "Kiba" znamená "tesák".
Techniky:
Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře)
Gatsuuga (dvojitý ostrý tesák)
Garouga (dvojitý vlčí tesák)
Shikyaku no Jutsu (technika čtyř tlap)
Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (kombinovaná přeměna člověk-zvíře: dvouhlavý vlk)

autor- Prasatko
zdroj-konoha.cz

Tobi

30. dubna 2009 v 21:07 | Eragona |  T

http://1.bp.blogspot.com/_EKeJEWYvd-g/SllVdAFNJqI/AAAAAAAAAb0/JQocH7rQFr8/s320/300px-Tobi.png

Tobi


Tobi, dříve podřízený Zetsuho, se stal pravým členem Akatsuki po Sasoriho smrti. Teď nosí stejný prsten jako Sasori před ním a také zaujal jeho místo jako týmový partner Deidary. Protože si nikdy nesundává svou masku, jeho pravá identita zůstává stále utajena. Jeho maska je velmi zvláštní. Zakrývá celou jeho tvář kromě jeho pravého oka. Není jasné jaké jsou Tobiho speciality, protože nikdy není vidět jak bojuje. On a Deidara přemohli Tříocasého démona ( Sanbi), ale vůbec nebylo vidět, že by Tobi bojoval kromě toho, že velmi rychle utíkal po vodní hladině. Tobi chtěl na Sanbiho zaútočit vlastním útokem, ale Deidara to zamítl a použil své malířské umění k tomu, aby Sanbiho porazil.
Tobi má velmi formální a správnou výslovnost. I když jeho vnější vzhled je záhadou, Zetsu poznamenal, že je poměrně mladý a vcelku "dobrák". Je vidět, že Tobi si velmi váží Deidary, protože ho pokaždé oslovuje jako "Deidara-senpai". Tobi se svou osobností celkem odlišuje od ostatních členů Akatsuki. Zatímco většina členů je vážná a povznesena (během souboje jsou dokonce nepřátelští jeden k druhému), Tobi je spíše bezstarostný a lehkovážný, trochu jako Naruto. Tobi také často neúmyslně vytáčí Deidaru, a to pak má za následek, že se Deidara naštve a na Tobiho zaútočí. Poprvé se v seriálu (manga) objeví v dílu č. 280.
V manze 383 a 364 se zjistilo že Tobi je Madara Uchiha,a pořád žije a rozkazuje Peinovi dal za úkol chitit devíti ocasého démona.Madara Uchiha je zakladatel klanu Uchiha a první kdo oběvil Mangekyou Sharingan.Je ale stále záhadou jaktože je je podle Zetsua mladý kluk nejspíše vlastní jiné tělo ,když bojoval se prvním Hokagem tu bitvu prohrál.Pro ty co pořád doufají ,že Tobi je Uchiha Obito mám špatnou zprávu-Tobi není Obito,ale Uchiha Madara.

seno,slunce,konoha

30. dubna 2009 v 21:00 | Eragona |  Funny

Sasori

30. dubna 2009 v 20:54 | Eragona |  S

http://www.anime-manga.cz/files/images/clanky-obrazky/sasori4.jpg

Sasori

Sasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku (Akasuna no Sasori), byl ztracený ninja ze Skryté Písečné vesnice a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru. Po Orochimarově odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Deidarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky. Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. Díky tomu bojoval se Sakurou a se svou babičkou Chiyo. Tato bitva byla jeho poslední, byl zabit dvěma loutkami, které sám navrhl. Jejich jména byla "Matka" a "Otec" (byli to jeho skutečná matka a otec přeměnění do loutek), které měla ve vlastnictví Chiyo poté, co Sasori opustil vesnici.


Nejen že byl Sasori mistr v ovládání loutek, také dokázal tvořit loutky z lidí a byl to také specialista na jedy. Často se pohyboval "oblečen" do své oblíbené loutky - Škorpiona. Sasori ovládal dvojité špiony Akatsuki přinejmenším ve dvou dalších organizacích. Nasadil Yuru jako špiona v koncilu Písečné vesnice a Yakushi Kabuta do Orochimarovy skupiny. Na oba seslal jutsu, řídící jejich pamět. Orochimarovi se podařilo uvolnit Sasoriho kontrolu nad Kabutovými vzpomínkami. V době, kdy Sasori zemřel, ještě nechytil svého ocasého démona a zatím není známo, který to přesně byl. Jeho pozici v Akatsuki převzal Tobi, který po něm zdědil i prsten se znakem 玉, který znamená "koule". Sasori ho nosil na levém palci.

Deidara

30. dubna 2009 v 20:43 | Eragona |  D
http://www.narutoshippuudenlatino.com/wp-content/uploads/2008/03/deidara.png

Deidara

Deidarovo jméno je potenciálně založeno na japonském mýtu. Dei znamená "bahno".

Deidara byl velmi inteligentní a často kromě svého jílu používal různé triky, aby výbušninami dostal svého soupeře. Jako specialista na boj z dálky byl slabší v boji zblízka ale dost zkušený, aby bojoval s Týmem Gai pouze s kunaiem v ústech.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Také na svém levém oku nosil dalekohled a trénoval ho, aby se ubránil genjutsu. Deidarovy schopnosti byly uznány vůdcem Akatsuki Peinem, který přiznal, že Deidara byl jedinečný a že jeho ztráta je velká rána pro Akatsuki.

Akatsuki video

30. dubna 2009 v 20:02 | Eragona |  FlasheAkamaru Hamster Dance

30. dubna 2009 v 19:56 | Eragona |  Flashe